תוכן עניינים

סבנטי גאורגיה

סבנטי (Svaneti)
סבנטי (Svaneti)

אגמי הרים מדהימים של סבנטי (Svaneti)


 

סבטי Svaneti הוא אזור הממוקם בחלק הצפון מערבי של גאורגיה, הידוע בנוף ההרים המדהים שלו ובמורשת התרבותית העשירה שלו. האזור הוא ביתם של כמה אגמים הרריים יפים, כל אחד עם הקסם והאופי הייחודיים שלו.

אגם טובאברצ'קילי

אחד האגמים המפורסמים ביותר בסוואנטי הוא אגם טובאברצ'קילי, שנמצא בגובה של 2,650 מטר מעל פני הים. אגם כחול טורקיז זה מוקף בהרים תלולים וניתן להגיע אליו רק על ידי טיול רגלי דרך עמק יפהפה. האגם ידוע גם בזכות הפורלים שלו, אותם יכולים ללכוד מבקרים בעלי רישיון דיג.

אגם קורולדי

אגם יפה נוסף בסוואנטי הוא אגם קורולדי, שנמצא בגובה של 2,750 מטר מעל פני הים. אגם קרחוני זה מוקף בפסגות מושלגות ומהווה יעד פופולרי למטיילים וחובבי טבע. האגם הוא גם ביתם של כמה מינים של ציפורים, כולל תרנגול השלג הקווקזי ונשר המזוקן.

אגם שדוגרה

אגם שדוגרה הוא עוד אגם הררי מדהים בסוונטי, הממוקם בגובה של 2,400 מטר מעל פני הים. האגם ידוע במים הצלולים, ירוקי אזמרגד, והוא מוקף ביערות עבותים ובהרים נישאים. המבקרים יכולים לטייל אל האגם מהכפר הסמוך Adishi, הידוע בארכיטקטורה הסוואנטית המסורתית שלו.

לסיכום

בסך הכל, אגמי ההרים של סוואנטי הם כמה מפלאי הטבע היפים ביותר בג'ורג'יה והם בהחלט שווים ביקור לכל מי שמתעניין בטיולים רגליים, טבע וצילום.

 

מסלול הגעה לסוואנטי


 

טיפים לגאורגיה

גאורגיה תרבות ומסורת, טיפים
לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו הודעה ונשמח לעזור לכם ימים א׳-ה׳ 9:00-19:00 וימי ו׳ 10:00- 13:00.