גיאורגיה עכשיו

אודותיי

מגיל 6 כבר הבנתי- אני טייל בנשמה.

זה התחיל ברצון שלי להכיר מקומות חדשים, אנשים חדשים, מנהגים חדשים ובהמשך גם תרבויות חדשות. אחרי מלחמת ששת הימים, בימים בהם הטיולים המאורגנים היו בחיתולים, אימי ודודתי החלו לעסוק בזה ולהוציא טיולים לכל רחבי הארץ: ירושלים, יריחו, קברי צדיקים, רמאללה ועזה. כן, כן עזה! באחת הפעמים כשביקרתי בעזה, ראיתי ילד כ- בן 4 עומד על אי תנועה, מלוכלך כולו, בגדים קרועים, מחזיק תירס שרוף בידיו ומחייך מאוזן לאוזן, המחשבה עליו לא הניחה לי שנים רבות, במיוחד החיוך שלו מלא האושר על התירס.

בטיולים השנתיים של בית הספר, היה קשה להפתיע אותי עם מקומות חדשים. הטיולים השבועיים עם אימי ודודתי העשירו אותי בידע רב, באהבה ובידיעת הארץ, מצאתי את עצמי מספר לחבריי מה אנחנו עומדים לראות עוד בטרם שמענו את הרצאתו של המדריך.

עם השנים הרגשתי צורך להגשים חלום, להרחיב אופקים ולצאת לטייל בחו"ל. העולם הגדול קרץ לי, יש כל כך הרבה מה לראות ומה ללמוד. רציתי לעבור בין מדינות, לספוג תרבויות, להכיר אנשים, סגנונות חיים, מאכלים, להגיע לתיאטראות הנחשקים בעולם ולצפות בהצגות ובמחזות זמר, רציתי לבקר במוזיאונים שמספרים על התרבות והאומנות המקומית. חלמתי שאני מגיע למדינות עולם שלישי, מאט את הקצב, מקשיב לגלים ולים ובחלום אחר התעוררתי בליברפול באחד ממשחקי הכדורגל הנחשקים.

אני גאה לשתף אתכם שאת החלום הזה אני מגשים לאט אבל בטוח……

כשאתה מרבה לטייל לבד, אתה נתקל בסיטואציות חדשות ואנשים מעניינים- כל זה מרגש אותי מאוד. נפלאות העולם האדיר והמופלא הזה הציתו בי את הרצון להפוך את הטיולים למקצוע.
למען מטרה זו אני חוקר וכותב חומרים, קושר קשרים עם עמיתים בחו"ל ונוגע בכל דבר שהמילה "תיירות" קיימת בו. לאחרונה אף סיימתי הסמכה בתחום זה. עם הזמן "אספתי" מספר אנשים, בעלי מקצוע מחוננים כל אחד בתחומו, כמו את כותבות התוכן הדס לביא (STYLENESS) ואת אתי דהאן (אי אל מדיה wewrite) אוהבות תיירות, מכאן החיבור היה מהיר. האתר "גאורגיה עכשיו" שעולה בימים אלה לאוויר עם טיולים מאורגנים לגאורגיה הוא חלק א' של התוצאה.

האתר הגדול של "מאי תור" יעלה לאוויר במהלך החודשים הקרובים ויש בהחלט למה לצפות!!!

ולסיום, עוד כמה מילים על התהוות כל הדבר הזה שאני רוצה לשתף אתכם:

במהלך 4 השנים בהם אני כותב חומרים, חוקר, בונה את האתר ולומד דברים חדשים רבים בתחום, נחשפתי לכמויות חומר עצומות שנוגעת ב: טיסות, בתי מלון, אטרקציות, ספורט, הופעות בחו"ל, בתי קפה, מסעדות, כשרויות בחו"ל, קונצרטים ועוד… יצרתי שיתופי פעולה ותיאומים עם ספקי שירות בחו"ל ומצאתי את עצמי מתמודד לאורך כל הדרך לבד, לצד הצורך לעמוד בלוח זמנים ולסיים הכל בצורה מושלמת, (בעיה של פרפקציוניסט). זה רק נשמע זוהר, נגרמו לי לא מעט משברים!!!
אך תמיד כעבור יום- יומיים חזרתי לעצמי ונזכרתי שוב במילים שאמר מייסד מקדונלד'ס ריי קרוק…
"דבקו במטרה. שום דבר בעולם לא יכול להחליף עקשנות, לא כישרון – אין דבר נפוץ יותר מאנשים מוכשרים ולא מצליחים. גם לא גאונות, העולם מלא במשכילים כושלים. התעקשות ונחישות הן בעלות כוח בלתי מוגבל"

תוכן העניינים

חיפוש
לוגו

ווטצאפ 0515151698

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו הודעה ונשמח לעזור לכם ימים א׳-ה׳ 9:00-19:00 וימי ו׳ 10:00- 13:00.